Competitie senioren

Meer weten over competitie spelen bij TCU?
Neem contact op met onze competitieleiders via [email protected]

Klik hier voor een overzicht van alle geplande wedstrijden van competitieteams van TCU >>

TEAMS VOORJAARSCOMPETITIE 2022

Binnenkort vind je hier de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2022

ZONDAGTEAMS    
     
Heren 1   Heren 1 HD   
5e klasse   2e klasse  
Boudewijn Schoon     Henk van der Deijl   
Eelco Troost   Gerard Treur   
Marijn Crum   Ger Kenter   
Arnold van Halteren   Roy Emanuels   
Bob Morssink   Dirco Visser   
   Peter van Reenen   
     
Heren 35+  Heren 2 35+   
4e klasse 4e Klasse  
Bas Eggens   Dennis de Gooijer   
Erik Borst   Raoul Losekoot   
Marvin Koek   Arris Oliemans   
Martijn Wahlen   Sander van Luyn   
   Fred Scholte   
   Ron Andriessen   
   Stan Josephi   
  Johan Hogenhout   
     
Dames 1 Dames 1 Dames 2
2e klasse 5e klasse 5e klasse
Anja Kenter   Joyce Oosterbeek   Jolanda van Elst-Spittler 
Yvonne van der Deijl   Lonneke Niehe   Inkrit Witte 
Jolanda Ouwehand   Sanne Bender   Joyce Witte 
Mariska van der Ploeg   Titia de Wit   Monique van der Helm-Witte 
Marielle de Meulenmeester   Inge Bal   
Jelena van Baaren  Birgit Losekoot   
Jacqueline Klaren    
     
Gemengd Uithoorn 1     
2e klasse    
Sandra Klein     
Kimberly Kok     
Jacqueline Tang     
Arjan Maas     
Dave Bon     
Gerrit Jan Ekkelkamp     
     
ZATERDAGTEAMS    
     
Uithoorn Heren 1  Uithoorn Heren 2  Uithoorn Heren 3, 17+ 
2e klasse   2e klasse 3e klasse  
Arno Flapper  Robin Staff   Ingmar Lodewijk 
 Franc vd Meer   Peter van Bentum jr.   Marcel Mater 
 Joeri Worm   Joris Mensen   Jeroen van Schie 
 Marco Epskamp   Casper Borstlap   Menno van der Kroef 
 Gert-Jan Roeleveld   Mitchell Meijer   Reza Sourani Yancheshmeh  
 Robin Verkerk     Sem Meijer 
 Martijn van Diemen     Mark Meijer 
     
Uithoorn Heren 4, 17+  Uithoorn Heren 5, 17+ Uithoorn Heren 1, 
17+ (NH ZH)
3e klasse   4e klasse   4e klasse
 Eric van der Meer   Stefan Tabak   Marco Hooiveld 
 Huub Peters   Thijs Lefferts   Marcel van Heese 
 Ronald Egbers   Emmanuel Werner   Martin Troost 
 Bernt van Raamsdonk Smit   Peter van de Put   Marcel van Eijk 
 Marcel Minderhout   Marcel Treur   Gidus Huisman 
 Bas vd Valk   Frank Volkers   Guy Swagten 
     
Uithoorn Heren 1 50+ Uithoorn Heren 2 50+   
3e klasse 3e klasse    
 Andre de Vries   Bob Nieberg   
 Andre de Keijzer   John van Santen   
 Rob Wouters   Remon Buter   
 Henk Spaan   Johan Hogenhoud   
 Ron van Baaren   Hans de Leeuw   
 Ron Pijper   Barrie van der Zee   
 Ed Schenk     
     
Uithoorn Dames 1  Uithoorn Dames 2   
1e klasse  3e klasse   
 Maroeska Molster   Moniek van Eijk   
 Jeannette Bolijn   Anita Soels   
 Monique Calis   Nicole Schavemaker   
 Rosalie van Zeijts   Marian Bolijn   
 Mareille te Winkel   Cynthia van Santen   
 Marije van Unen   Bea Becht   
     
     
Uithoorn Dames 1 DD Uithoorn Dames 2 DD  Uithoorn Dames 3 DD
4e klasse  4e klasse   4e klasse  
 Andrea Rats   Carla Siegrest   Mirjam Visser 
 Cathy Visser   Lia Sloothaak   Paula Glas
 Sandra van der Zee   Thea Treur   Ingrid Beekman 
 Petra in der Rieden   Wil de Hollander   Margreet Volkers 
 Sandra de Groot   Margot Mallee   Nicole van Tilburg
 Nicole Troost      
     
Uithoorn GD 1,17+  Uithoorn GD 2, 17+  Uithoorn GD 3, 17+
1e klasse  4e klasse   4e klasse  
 Monique Meering   Michelle van Soest   Jip van der Valk 
 Rinze Hogeterp   Ylana Mul   Johan Haanstra 
 Ton Worm   Merel Visser   Jimco Drost 
 Nancy Hoogland   Bart Röling   Jessica Jannink 
 Marcel Kok   Floris Broekmeulen   Brenda van der Zaag 
 Mariëlle Sloothaak   Erik Westerhof   Nicolien Kostelijk 
     
VRIJDAGAVOND    
     
 Heren 1   Uithoorn 1 DD   Uithoorn 2 DD
 2e klasse   4e klasse   4e klasse 
 Patrick van Houten   Wendy Panjer  Natasja Wakidjan 
 Wouter Frankhuizen   Linda Weber  Ina Baron
 Johan Oosterbeek   Dorianne Bartholomeus   Lonny Groot 
 Johan Oosterbeek  Marlene Verbruggen  Danielle van Egmond 
   Rachel Leckie   
     
     
 Uithoorn 3 DD   Uithoorn 4 DD   
 4e klasse   4e klasse   
 Daniëlle van Egmond   Monique Josephi   
 Jolanda Buisman   Kaboel van Amerongen   
 Saskia van Halteren   Isabella van der Giessen   
 Anne Niehe   Willemijn Stolk   
 Aimee Kamphuis   Viola van der Have  
     
     
DONDERDAGAVOND    
     
 Uithoorn 1     
 2e klasse     
 Jolanda Vermeij     
 Tessa Dikker     
 Pieternel Kamp     
 Regina Woud     
 Jan Zaal     
 Flora Vreeswijk     
     
WOENSDAGAVOND ZOMERCOMPETITIE 11-18-25 mei 1-8-15-22 jun
     
Heren 1  Dames 1  
 3e klasse  4e Klasse  
 Bas van der Valk   Sandra Klein    
 Don van der Valk   Kimberly Kok   
 Hans Misset   Iefke Wang   
 Theo Prins   Nicole van der Spek   
 Peter van Bentum   Jacqueline Tang