Bestuur & Commissies

Het bestuur van TCU bestaat uit het dagelijkse bestuur (voorzitter, penningmeester en secretaris), aangevuld met de voorzitters van de verschillende commissies zoals de Jeugdcommissie, Barcommissie, Sponsorcommissie, Toernooicommissies, Pers en Publiciteit en de Commissie Parkbeheer.

Op dit moment bestaan het bestuur en de commissies uit de volgende personen:

Bestuur
Voorzitter: Eelco Troost, voorzitter@tcuithoorn.nl
Secretaris: Paula Glas, secretaris@tcuithoorn.nl
Penningmeester: Peter Hittinger, 0297-523591, penningmeester@tcuithoorn.nl
Commissie Park- en banenbeheer: vacature, CPB@tcuithoorn.nl
Toernooi commissie: Gerard Treur, tc@tcuithoorn.nl
Jeugdcommissie: Hellen de Leeuw
Barcommissie: Thea Treur

De commissies en hun mailadressen

Toernooi Commissie (tc@tcuithoorn.nl)
Rosalie van Zeijts (vz)
Francisca Troost
Isabella van der Giessen
Margreet Volkers
Nicole van Tilburg
Ton Troost
Martin Troost
Arnold van Halteren
Marijn Crum

Open Toernooi Commissie (utehoirne@tcuithoorn.nl)
Gerard Treur (vz)
Henk van der Deijl
Monique Calis
Marielle Sloothaak
Rosalie v Zeijts
Nicole Schavemaker
Mike Versteeg

Jeugdcommissie (jeugdcommissie@tcuithoorn.nl)
Hellen de Leeuw (vz)
Joyce Oosterbeek
Jolanda Vermeij
Willemijn Stolk

Competitieleiding (competitie@tcuithoorn.nl)
Yvonne van der Deijl
Anja Kenter

Sponsorcommissie (sponsorcommissie@tcuithoorn.nl)
Gertjan Roeleveld

Ledensecretariaat (ledenadministratie@tcuithoorn.nl)
Ger Kenter

Barcommissie: barcommissie@tcuithoorn.nl
Thea Treur (vz)
Cynthia van Santen
Aimee Kamphuis (barrooster)
vacature

Bar-coaches
Lia Sloothaak
Carla Siegrest
Margot Mallee
Wil de Hollander
Paula Glas
vacatures

Correspondentie adres

Tennis Club Uithoorn
Secretariaat
Postbus 170
1420 AD Uithoorn
info@tcuithoorn.nl

Adresgegevens

Tennis Club Uithoorn
Hollandse dijk 3 route
Postbus 170
1422 LH Uithoorn
Tel:0297-561856

Email adressen

Algemeen: info@tcuithoorn.nl

Lidmaatschap: ledenadministratie@tcuithoorn.nl

Lidmaatschapsgelden en aanverwanten: penningmeester@tcuithoorn.n

Bardienstindeling: barcommissie@tcuithoorn.nl

Volg ons op Facebook!