Competitieteams TCU in 2019

TCU heeft een grote groep enthousiaste competitie-spelers (junioren en senioren!) en we nemen ieder jaar met heel veel teams deel aan de voorjaarscompetitie, die gespeeld wordt in de periode van 6 april tm 10 juni (inhaalweekend). We spelen op donderdag- en vrijdagavond en op zaterdag en op zondag in de voorjaarscompetitie en doen mee aan de zomeravondcompetitie woensdagavond.

Klik hier voor een overzicht van alle (thuis-)wedstrijden van alle competitieteams

TCU Competitieteams 2019
Klik op de teamnaam voor een link naar actuele standen en programma’s op mijnknltb.toernooi.nl

ZATERDAG
Heren 1 Heren 2 Heren 3
2e klasse 2e klasse 3e klasse
Arno Flapper Robin Staff Eric van der Meer
Franc vd Meer Peter van Bentum Huub Peeters
Joeri Worm Joris Mensen Ronald Egbers
Marco Epskamp Casper Borstlap Bernt van Raamsdonk Smit
Gert-Jan Roeleveld Mitchell Meijer Marcel Minderhout
Robin Verkerk
Heren 4 Heren 5 Heren 6
3e klasse 3e klasse 5e klasse
Marco Hooiveld Stefan Tabak Bob Nieberg
Marcel van Heese Thijs Lefferts Hans de Leeuw
Neils Grommel Emmanuel Werner Hanno Takens
Marcel van Eijk Peter van de Put Barry van der Zee
Gidus Huisman Marcel Treur John van Santen
Mark Witjas Johan Hogenhout
Dames 1  (dubbels) Dames 2  (dubbels) Dames 3 (dubbels)
1e klasse 4e klasse 4e klasse
Moniek van Eijk Carla Siegrest Mirjam visser
Anita Soels Lia Sloothaak Mascha van Dijk
Nicole Schavemaker Thea Treur Ingrid Beekman
Marian Bolijn Wil de Hollander Margreet Volkers
Cynthia van Santen Margot Mallee Marion Hogenboom
Bea Becht Nicole van Tilburg
Dames 1 17+ Gemengd 1 17+ Gemengd 2 17+
3e klasse 2e klasse 3e klasse
Michelle van Soest Marielle Sloothaak Jeanette Weij
Dominique Brussel Rinze Hogeterp Robert Mulder
Desiree Brussel Ton Worm Daan Visser
Ylana Mul Nancy Hoogland Nicolien Kostelijk
Merel Visser Madelon de Munk Christine Weij
Savannah van Lith Marcel Kok Vincent Schriever
Marc Rozenkrantz
ZONDAG
Heren 1 Heren 2 Heren 3
4e klasse 5e klasse 7e klasse
Bob Morssink Frank den Butter Dennis de Gooijer
Eelco Troost Johan Weber Raoul Losekoot
Martin Troost Patick van der Schinkel Arris Oliemans
Arnold van Halteren Remon Koeleman Sander van Luyn
Boudewijn Schoon Pascal Verlaan Fred Scholte
Ron Andriessen
Stan Josephi
Dames 1    Dames 2 Dames 3
2e klasse 5e klasse 5e klasse
Maroeska Molster Caroline Boerlage-Kuenen Joyce Oosterbeek
Jeannette Bolijn Inkrit Witte Lonneke Niehe
Rosalie van Zeijts Joyce Witte Sanne Bender
Monique Calis Monique van der Helm-Witte Titia de Wit
Mareille te Winkel Jolanda van Elst-Spittler Inge Bal
Marije van Unen Birgit Losekoot
Gemengd 1 Heren 1 (dubbels)
1e klasse 2e klasse
Ellen Gribling Henk van der Deijl
Franchesca Ronday Gerard Treur
Arnaud van Dijk Ger Kenter
Erno Roos Rob Crol
Jacqueline van Klaren Kees Buren
Marc Schaap Dirco Visser
SENIOREN VRIJDAGAVOND
Dames 1 Dames 2 Dames 3
2e klasse 3e klasse 4e klasse
Andrea Jaarsma Lisette van Schaik Liliane Lor
Floor Booter Linda den Butter Jolanda Buisman
Sandra van der Zee Dorianne Bartholomeus Saskia van Halteren
Hellen de Leeuw Wendy Panjer Daniëlle van Egmond
Maureen Diepgrond Marlene Verbruggen Aimee Kamphuis
Cathy Visser
Petra in den Rieden
Jolanda Weber
Dames 4 Heren 1
4e klasse 1e klasse
Monique Josephi Patrick van Houten
Kaboel van Amerongen Wouter Frankhuizen
Isabella van der Giessen Johan Oosterbeek
Willemijn Stolk Robert Vermeij
Viola Versteeg Rick van der Meer
SENIOREN WOENSDAGAVOND
Heren 1
3e klasse
Bas van der Valk
Don van der Valk
Hans Misset
Theo Prins
SENIOREN DONDERDAGAVOND
Dames 1 Dames 2 Dames 3
2e klasse 2e klasse 2e klasse
Marieke Prinsen-Giesberts Regina Wiebeler Paula Glas
Marloes Bruning Astrid Meijerink Ina Baron
Anoek Backer Pieternel Kamp Lonny Groot
Annemarie Bronneman Regina Woud Natasja Wakidjan
Esther de Rijk Marieke Wouters
Cathy Schriever Sandra Klein
JEUGD VRIJDAG
Jongens 1 t/m 17 jaar Jongens 2 t/m 17 jaar Jongens 1 t/m 17 jaar
1e klasse 1e klasse 2e klasse
Storm Troost Bjorn Loosekoot Carl de Leeuw
Noa Suliman Gijs Oliemans Kjeld Losekoot
Martin van Leeuwen Rowan Portengen Jordan Versteeg
Jelmer Kooijman Aiden Versteeg
Robin Vermeij
Meisjes 1 t/m 17 jaar Meisjes 2 t/m 17 jaar
2e klasse 2e klasse
Sanne Oliemans Freeke Josephi
Lotte Josehpi Circe Troost
Evy Spanjer Aimee Coumans
Senne Bakker Eva Kuiks
Milou van Oostveen

Weten wanneer en waar alle TCU teams spelen, zodat je ze kunt komen aanmoedigen?

Klik hier voor een link naar alle teams en wedstrijddata

Meer weten over competitie spelen bij TCU?
Neem contact op met de competitieleiders via competitie@tcuithoorn.nl

We hebben ruimte voor nieuwe teams en in het bijzonder op de zondag!  Ook op de woensdag- en donderdagavond (zie uitleg hieronder) is er nog ruimte voor één extra team.

Wij willen daarom alle leden de mogelijkheid geven zich hiervoor aan te melden. Dit houdt in dat je je als ‘team’ moet aanmelden en bij uitzondering mag je dat evt. individueel doen (met vermelding van speelsterkte, leeftijd en voorkeur voor speeldag), in welk geval wij gaan proberen je in een bestaand team in te delen. Houdt er rekening mee dat wij geen garantie kunnen geven dat ons dit gaat lukken.  Meer informatie over het aanmelden vind je hier