Op 6 april gaat de tenniscompetitie weer van start!

TCU heeft een grote groep enthousiaste competitie-spelers (junioren en senioren!) en we nemen ieder jaar met heel veel teams deel aan de voorjaarscompetitie, die gespeeld wordt in de periode van 6 april tm 10 juni (inhaalweekend). We spelen op donderdag- en vrijdagavond en op zaterdag en op zondag.

Weten wie er allemaal competitie spelen?
Klik op de teamnaam voor een link naar actuele standen en programma’s

ZATERDAG
Heren 1 Heren 2 Heren 3
3e klasse 3e klasse 4e klasse
Arno Flapper Robin Staff Eric van der Meer
Franc vd Meer Peter van Bentum Huub Peeters
Joeri Worm Joris Mensen Ronald Egbers
Marco Epskamp Casper Borstlap Bernt van Raamsdonk Smit
Gert-Jan Roeleveld Mitchell Meijer Marcel Minderhout
Robin Verkerk
Heren 4 Heren 5 Heren 6
4e klasse 4e klasse 6e klasse
Marco Hooiveld Stefan Tabak Bob Nieberg
Marcel van Heese Thijs Lefferts Hans de Leeuw
Neils Grommel Emmanuel Werner Hanno Takens
Guy Swagten Peter van de Put Barry van der Zee
Marcel van Eijk Marcel Treur John van Santen
Gidus Huisman Mark Witjas
Dames 1 Dames 2
4e klasse 4e klasse
Carla Siegrest Joyce Oosterbeek
Lia Sloothaak Lonneke Niehe
Thea Treur Sanne Bender
Wil de Hollander Titia de Wit
Margot Mallee Inge Bal
Birgit Losekoot
Dames 1 35+ Dames 2 35+ 
1e klasse 3e klasse
Moniek van Eijk Mirjam visser
Anita Soels Mascha van Dijk
Nicole Schavemaker Ingrid Beekman
Gabry Schavemaker Margreet Volkers
Cynthia van Santen Marion Hogenboom
Bea Becht Nicole van Tilburg
Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3
2e klasse 6e klasse 6e klasse
Marielle Sloothaak Jip van der Valk Nicolien Kostelijk
Rinze Hogeterp Johan Haanstra Sebastiaan Mooij
Ton Worm Jimco Drost Merel Visser
Nancy Hoogland Jessica Jannink Daan Visser
Madelon de Munk Brenda van der Zaag Dominque Brussel
Marcel Kok
Marc Rozenkrantz
ZONDAG
Heren 1   Heren 2 Heren 3
4e klasse 6e klasse 7e klasse
Bob Morssink Frank den Butter Dennis de Gooijer
Eelco Troost Johan Weber Raoul Losekoot
Martin Troost Patick van der Schinkel Arris Oliemans
Arnold van Halteren Remon Koeleman Sander van Luyn
Boudewijn Schoon Pascal Verlaan Fred Scholte
Johan Hooghoudt
Ron Andriessen
Stan Josephi
Dames 1 Dames 2
1e klasse 4e klasse
Maroeska Molster Caroline Boerlage-Kuenen
Jeannette Bolijn Inkrit Witte
Rosalie van Zeijts Joyce Witte
Monique Calis Monique van der Helm-Witte
Mareille te Winkel Jolanda van Elst-Spittler
Marije van Unen
Gemengd 1 Gemengd 2
1e klasse 2e klasse
Ellen Gribling Anja Kenter-Koldijk
Franchesca Ronday Yvonne van der Deijl
Arnaud van Dijk Jacqueline van Klaren
Roy Emanuels Gerard Treur
Mariëlle de Meulemeester Henk van der Deijl
Marc Schaap Ger Kenter
SENIOREN VRIJDAGAVOND
Heren 1 Dames 1 Dames 2
2e klasse 1e klasse 2e klasse
Patrick van Houten Marian Bolijn Andrea Jaarsma
Wouter Frankhuizen Ans Wielaard Floor Booter
Johan Oosterbeek Cindy de Keizer Sandra van der Zee
Robert Vermeij Karin Hettinga Hellen de Leeuw
Rick van der Meer Jeanette Bolijn Maureen Diepgrond
Maroeska Molster Cathy Visser
Monique Calis Petra in den Rieden
Jolanda Weber
Dames 3 Dames 4 Heren 1
3e klasse 3e klasse 2e klasse
Lisette van Schaik Liliane Lor Patrick van Houten
Linda den Butter Susan Rosenkrantz Wouter Frankhuizen
Dianne Valentijn Saskia van Halteren Johan Oosterbeek
Wendy Panjer Daniëlle van Egmond Robert Vermeij
Isabella van der Giessen Rick van der Meer
Willemijn Stolk
Aimee Kamphuis
SENIOREN WOENSDAGAVOND SENIOREN DONDERDAGAVOND
Heren 1   Dames 1
3e klasse   2e klasse
Bas van der Valk Marieke Prinsen-Giesberts
Don van der Valk Joke Woerde
Hans Misset Cathy Schriever
Theo Prins Annemarie Bronneman

 

JEUGD VRIJDAG
Jongens 1 t/m 17 jaar Jongens 2 t/m 17 jaar Jongens 1 t/m 14 jaar
2e klasse 2e klasse 2e klasse
Bjorn Losekoot Rowan Portengen Carl de Leeuw
Noa Suliman Gijs Oliemans Kjeld Losekoot
Stijn Majoor Storm Troost Jelmer Kooijman
Martijn van Leeuwen
Meisjes 1 t/m 14 jaar Meisjes 2 t/m 14 jaar
1e klasse 2e klasse
Sanne Oliemans Freeke Josephi
Lotte Josehpi Circe Troost
Evy Spanjer Aimee Coumans
Senne Bakker

Weten hoeveel banen er nog beschikbaar zijn voor vrijspelen tijdens de competitie?
Klik hier

Weten wanneer en waar alle TCU teams spelen, zodat je ze kunt komen aanmoedigen?

– Klik hier voor een link naar alle zondagteams

– Klik hier voor een link naar alle teams die op vrijdagavond en zaterdag spelen Ook de jeugdteams vind je hier

– Klik hier voor een link naar alle teams die op donderdagavond spelen.